Таг: синиша михајловиќ

Михајловиќ лут: Објави дека сум болен и го уби пријателството долго...

Синиша Михајловиќ вчера на прес конференција објави дека боледува од леукемија, но прв кој ја најави страшната вест беше спортскиот весник „Corriere...

Сабатини потврди: Михајловиќ останува тренер на Болоња

Синиша Михајловиќ го чека најголемата битка во живтот надвор од фудбалските терени. Тој денеска на вонредна прес конференција потврди дека има леукемија...

Синиша Михајловиќ има леукемија!

Познатиот српски тренер, поранешен фудбалер, Синиша Михајловиќ на прес конференција откри дека боледува од леукемија. Оваа лоша вест...

Видео: Полицијата спречи инцидент пред финалето во Купот на Италија

Италијанската полиција спречи инцидент меѓу тренерот на Болоња , Синиша Михајловиќ и еден навивач на Лацио кој го навредувал тренерот од...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com