Таг: син пациент

Синот на пациентот на кого му беше трансплантирано срце изрази сочувство...

Синот на Иван Огњановски, пациентот кај кого е донирано срцето при првата трансплантација во Македонија, Васил Огњановски, денеска во изјава за медиумите...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com