Таг: сканадлозен говор

Поддржувачите на Иванов на Мечкин Камен извикуваа ,,мртов шиптар, добар шиптар“

Годинава се случи најскандалозната прослава на годишнината од Илинденското востание на Мечкин Камен. Претседателот Ѓорге Иванов, одржа говор полн со омраза и со хушкачки...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com