Таг: скандалозен говор

Жерновски ја напушти салата на ОН поради скандалозниот говор на Иванов

,,Ја напуштив салата на ОН за време на говорот на Иванов, бидејќи не сакаме и нема да дадеме легимитет на неговиот скандалозен настап, полн...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com