Таг: скандалонзо

Скандалозно: За Груевски гласачите на опозициската коалиција се малцинство Македонци

Во соопштението на ВМРО ДПМНЕ во кое на долго и нашироко се објаснува што и рекол Никола Груевски на турската амбасадорка на средбата во...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com