Таг: сквер јадран

Се е подготвено за дочек на Новата 2018 година на Сквер...

  Елки, лампиони, светлечки украси.Во Центар се е подготвено за пречекот на Новата 2018 година. ,,Оваа година за украсување не потрошивме ни денар од општинската каса.Благодарност...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com