Таг: скитници

Глутница од десетици кучиња се шета низ Тетово (видео)

На социјалните мрежи е објавено видео од Тетово на кое се гледаат триесетина кучиња во чопор како се движат низ центарот на градот. Тие дури...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com