Таг: ски патеки

Снег, виулица и ветер на Попова Шапка, скијачките терени затворени

Силен ветер го издува снегот од скијачките терени на Попова Шапка, така што ски службите цела ноќ мака мачеа со ратраците да го задржат...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com