Таг: скршено

Џо Бајден го скрши стапалото

Новоизбраниот американски претседател, Џо Бајден, имаше мала незгода играјќи се со своето куче, но се покажа дека сепак тој добил неколку скршеници...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com