Таг: скршен прозорец

14-месечното дете кое наводно паднало од искршен прозорец имало скршен череп

  На 06.03.2018 година во 19.30 часот во Единицата за информации и команда Скопје, од болницата „Аџибадем Систина“-Скопје пријавено е дека кај нив било донесено...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com