Таг: славеле со музика во сдсм

Груевски: Слушнав дека вечерва славеле со музика во штабот на СДСМ….

Прочитајте ги пораките на Никола Груевски од ноќешната прес конференција, во кои тој најдрско и најбезобразно тепаните ги прогласува за предизвикувачи на обидот за...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com