Таг: славење

Додик слави за Сребреница со песна и хармоникаши

Во напната атмосфера, ноќеска во Сребреница подржувачите на Претседателот на РС Милорад Додик, ја прославија победата на неговата партија на локалните избори. Кандидатот за...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com