Таг: славјанка петровска

Петровска до Чулев: Директорот на БЈБ испраќа телеграми кои твоите началници...

Славјанка Петровска, дополнителен заменик министер во МВР , исто така на социјалните мрежи реагира на обвинувањата на министерот Чулев.

СДК:МВР ја има СМС пораката што Мицкоски ја испратил на полициски...

Порталот Сакам да кажам објави дека претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски не само што му се јавил на дополнителниот помошник-министер во Одделот...

Судир меѓу министерот Чулев и неговата заменичка Петровска поради снимање спот...

Жестоки критики кон техничкиот министер за внатрешни работи, наќе Чулев, упати дополнителната заменчка во овој ресор, Славјанка Петровска. ,,Во...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com