Таг: следен

Марковски ги откажа сите интервјуа загрижен за својата безбедност и бара...

Нарекукавајќи ја владејачката партија СДС без М(Македонија) во нивното име, новиот член на ИК на ВМРО ДПМНЕ, Вело Марковски, на својот ФБ...

Мицкоски: Сега е кристално јасно дека параполициските сили на Заев ме...

Претседателот на ВМРО ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, призна дека седел неколку часа во кафана на ,,Боемска улица“ во внатрешниот дел каде е забрането...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com