Таг: слонче

Неверојатен ВИДЕО момент на раѓање на слонче

Видеото е постирано на ФБ страницата Lovely Laugh, а досега го виделе 6.725.824 луѓе.

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com