Таг: службен автомобил

Николовски: Никица да си жив и здрав, а овие слики покажуваат...

Министерот за земјоделство, Љупчо Николовски, реагираше на својот ФБ профил во врска со нападите на ВМРО ДПМНЕ по тешката сообраќајна несреќа во која е...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com