Таг: сме единствени

Мицкоски: Ќе ги разочарам оние што се радуваат, во ВМРО ДПМНЕ...

Сите они душегрижници кои што мислат дека ВМРО-ДПМНЕ има некаков раскол, има некакви недоразбирања кои што се од не знам каков голем размер се...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com