Таг: смит

Атакот кон амбасадорот Бејли преку ВМРО ДПМНЕ стаса до републикански конгресмени

Македонска радио телевизија преку постојаниот допиосник од САД Ирина Гелевска, денеска објави прилог во кој американски републикански конгресмени зборуваат против американскиот амбасадор во Македонија...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com