Таг: снимени разговори

МВР и Обвинителство го бараат креаторот на снимените телефонски разговори на...

Основното јавно обвинителство за гонење на организиран криминал и корупција по првичното објавување на аудио снимки на „Јутjуб“ објавени на каналот „U6e...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com