Таг: снимки

Милошоски тврди дека Заев поседува копии од прислушуваните разговори и нарачува...

Антонио Милошоски од ВМРО ДПМНЕ се огласи по објавените аудио снимки на кои се слуша како тој со повеќе судии, меѓу кои...

Словенецот Ларис Гајсер најавува ,,потенцијално нови снимки“ и се чуди зошто...

Соработникот на Ла Верита, словенецот Ларис Гајсер, утрово ја разочара македонската јавност и ја остави без нова аудио снимка од тајно снимените...

ЈО: Снимките објавени во италијански медиум се дел од доказната постапка

Јавното обвинителство ја известува јавноста дека снимките објавени во еден италијански медиум поврзани со предметот „Рекет“ не се добиени од обвинителството. Станува...

МВР објави снимки од паднатиот авион на Солунска глава(видео)

Министерството за внатрешни работи ја известува јавноста дека четворицата патници од авионот кој вчера полета од Охрид за Софија се починати. „Вчера,...

МВР објави снимки од протестите на кои се гледаат насилните моменти...

Во текот на вчерашниот јавен собир во Скопје, пред зградата на Собранието, дел од демонстрантите, од кои голем број маскирани, насилно ја турнаа заштитната...

Заев: Целосните снимки покажаа дека парите се за цемент, железо, тули...

,,Денеска имавме прилика да ги видиме снимките и се докажува токму тоа што го тврдевме. Се гледаат двата намерни прекини на веќе објавените снимки,...

Снимател на ТВ 21 беше 6 часа во полициска станица под...

Снимателот на ТВ 21, Ибрахим Мамути, бил задржан во полициска станица 6,5 часа, поради тоа што полицијата се сомневала дека за врфеме на судскиот...

Шилегов:Снимките од собраниските камери докажуваат директно учество на ВМРО ДПМНЕ во...

,,Снимките од безбедносните камери во холот на Собранието на Р.Македонија го докажаа директното учество на ВМРО-ДПМНЕ во обидот за организирање на терористичко загрозување на...

Нови снимки на интернет од прислушувани разговори

Се појавија нови снимки на интернет и тоа на ФБ страница, од прислушувани разговори во кои главни актери се повторно пратеничката Ермира Мехмети и...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com