Таг: снс

Ковид 19 во врвот на СНС, заразени се Маја Гојковиќ, Александар...

Корона вирусот влезе во Српска напредна странка. Како што известуваат српските медиуми, заразени се претседателката на Собраните, Маја Гојковиќ,...

Напредњаците го обвинија Николиќ дека работи против Србија

Информацијата дека актуелниот српски Претседател Томислав Николиќ ќе се кандидира на претстојните претседателски избори, предизвика вистинска бура на политичката сцена, посебна кај Српска напредна...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com