Таг: совет на обвинители

Михајлова ќе ги пријави за дрскост и непочитување Јанева и...

Во досегашното 72 годишно постоење на Основниот суд Скопје 1 – Скопје не се памети вакво однесување и непочитување  од Јавен обвинител во судница,...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com