Таг: согласност

169 училишта ќе добијат согласност за настава со физичко присуство

Комисијата за заразни болести до Владата достави предлог согласност за настава со физичко присуство да добијат 169 училишта од кои: 6 државни...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com