Таг: сообраќајница

Шеталиштето на кејот на Вардар забрзано се оградува заради градење сообраќајница

И покрај најавите дека за утре, понеделник 20.03.2017, е најавена вонредна седница на Совет на општина Центар на која се очекува да се преземат...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com