Таг: сообраќајни казни

Напишани 10.000 сообраќајни казни за 20 дена

Сообраќајните контроли се неминовни ако сакаме да се стави ред во сообраќајот, вели министерот за внатрешни работи, Оливер Спасовски.

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com