Таг: сообраќајни прекршоци

371 сообраќајни прекршоци и 647 за неносење маски

371 санкционирани возачи во Скопје, од кои 120 за пречекорена брзина Министерството за внатрешни работи во текот на вчерашниот ден (24.09) продолжи...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com