Таг: соопѓштение

ВМРО ДПМНЕ од денеска не употребува хунта и СДС, но бара...

,,Правосудството е под јаремот на СДСМ. Судовите надвор од правната логика ги одложуваат рочиштата на Заев и за повеќе од еден месец, додека експресно...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com