Таг: сопска обиколница

Курто Дудуш самоиницијативно со пријателите поставиле сообраќаен знак на скопската обиколница

Актуелниот градоначалник на Шуто Оризари, Курто Дудуш, на 28 октомври, еден ден пред гласањето во вториот круг од локалните избори, извршил ,,операција“ на поставување...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com