Таг: сороспии

Апасиев за ,,последната вербална дијареа на Сороспиите(против Фрчко и компанија)“

Членот на Левица и професор, Димитар Апасиев е против референдумот и е дел од движењето ,,бојкотирам“. Тој напиша колумна за левичарскиот портал Антропол, со...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com