Таг: составување

ВИДЕО: СДСМ работи на брзо и ефикасно составување Влада

СДСМ работи на брзо и ефикасно составување ново парламентарно мнозинство, одговори на новинарско прашање портпаролот на партијата Петре Шилегов. Тој одговараше и на други...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com