Таг: со бугарија

ВМРО ДПМНЕ покренува иницијатива за референдум за Договорот за добрососедство со...

Пратеничката група на ВМРО-ДПМНЕ ќе поднесе до Парламентот на Република Македонија предлог за организирање референдум на кој граѓаните  ќе се изјаснат за Договорот за...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com