Таг: спасител

Спасителот на Зијадин Села зборува за АлсатМ за моментите на ужас...

Припадникот на собраниското обезбедување Абдулфетах Алими од кумановско Оризаре за Алсат –М раскажува за тешките моменти што ги минал кога го спасувал Зијадин Села...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com