Таг: спасување мачка

Во Лондон ризикуваат живот за да ги спасат,кај нас ги масакрираат...

Речиси 9 милиони луѓе го видоа неверијатното видео објавено на Би-Би-Си на кое се гледа како случаен минувач спасува ,,случајна“ мачка која паѓа во...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com