Таг: спектакл

Спектакл во Загреб: Ветерани ќе скијаат на централната улица

Вечерва во главниот град на Хрватска ќе се одржи невиден скијачки спектакл и тоа на патека која е формирана во должина од 168 метри...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com