Таг: спиро ристовски

Цаноски: Спиро Ристовски од 2012 ги криел во фиока акредитираните докторски...

Директорот на универзитетот ФОН, Сефер Цаноски, открива скандал поврзан со поранешниот министер за образование , Спиро Ристовски, против кого најави кривична пријава. Тој на...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com