Таг: сплотени

Мухамед Зекири:Никогаш не сме биле посплотени околу нашиот претседател Зоран Заев

Muhamed Zekiri ,,Што е курирци, зошто се исплашивте? Зекири, Касапи и целото членство на СДСМ никогаш посплотени околу нашиот претседател Зоран Заев не биле. И...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com