Таг: среде интервју

ВИДЕО: Неканети гости среде интервју на Би-Би-Си

Професорот Роберт Кајли беше непријатно изненаден кога во тек на неговото вклучување од неговиот дом зборувајќи за ситуацијата во Јужна Кореја во живо...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com