Таг: средина на јуни

Филипче: Најверојатно кон средината на ЈУНИ ќе се отворат македонските граници

Министерот за здравство, Венко Филипче, во интервју на ТВ 24 рече дека кон средината на јуни ќе се отворат македонските граници целосно.

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com