Таг: сретен кариќ

Почина српскиот бизнисмен Сретен Кариќ

  По долга и тешка болест денеска почина бизнисменот Сретен Кариќ. Тој беше најстариот син во семејната империја Кариќ, ја имаше функцијата на Генерален директор на...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com