Таг: српска напредна странка

Апсолутна власт, моќ и најмалку 190 пратеници за СНС и Александар...

Напредњаците на чело со нивниот неприкосновен лидер и актуелен српски претседател, Александар Вучиќ, освоија апсолутно мнозинство во новиот состав на парламентот.

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com