Таг: српски медиуми

Специјална пропагандна војна на српските медиуми против новото владејачко мнозинство во...

Изминатите месеци најголем број од медиумите во Србија се преплавени со вести од и за Македонија, во кои главно се известува необјективно или со...

Српските медиуми пишуваат за наводен договор за српски геноцид над Албанците...

Српските медиуми, а меѓу нив и државната РТС, го пренесуваат пишувањето на про-ВМРО ДПМНЕ порталите и други медиуми, за наводниот договор меѓу Заев и...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com