Таг: срспки производи

Вучиќ: Албански вооружени трупи се движат кон северот на Косово

На состанокот со косовските Срби, прерседателот, Александар Вучиќ, соопшти дека почнеле движење на вооружени албански трупи кон северот на Косово. Организирано е палење на српски...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com