Таг: ссм митревски

Синдикалниот приврзок на ВМРО ДПМНЕ Живко Митревски со тепачи ја брани...

Дарко Димовски в.д. претседателот на ССМ е истепан од телохранителите и приватното обезбедување на Живко Митревски и со видливи повреди исфрлен од просториите на...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com