Таг: стабилно

Заев ги информирал амбасадорите дека може да обезбеди стабилно мнозинство во...

Претседателот на СДСМ, Зоран Заев, придружуван од заменик претседателката Радмила Шекеринска се сретна со амбасадорите на Р.Германија, Кристине Д. Алтхаузер, на Кралството Шведска,...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com