Таг: ставови

СДСМ: Ставовите на Заев се ставови на СДСМ

Во серијата поддршка за лидерот на СДСМ, Зоран Заев, посебно по јавувањето на поранешниот лидер, Бранко Црвенковски, кој побара да се оградат...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com