Таг: стари гуми

Запленети еден тон стари гуми подготвени за палење на Вардариште

Општина Гази Баба заедно со Инспекторатот на град Скопје, Јавното комунално претпријатие Гази Баба 2007 и МВР, денеска извршија акција на дивата депонија во...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com