Таг: старо купујем

Комунални инспектори војна водат со ,,старо купујем“ низ Скопје и околината

Општина Аеродром, Лисиче, Долно Лисиче и пошироко во оваа околина се на удар на луѓето кои секојдневно кружат низ населбите и наводно,...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com