Таг: стар дојран

Семејството на трагично починатата Емилија Динева од Стар Дојран порача дека...

45 годишната Емилија Динева пред неколку дена настрада во тешка сообраќајна несреќа по пад од мотор. Таа настрада по кобниот удар со...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com