Таг: стар пат

Пронајдена марихуана на стариот пат Охрид-Струга

На 23.11.2017 година околу 21.00 часот на стариот пат Охрид – Струга, во близина на мостот на река Сатеска, биле пронајдени  59 пакувања со...

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com