Таг: стево пендаровсски

Пендаровски:Улогата на новинарите во кризни времиња е голема

По повод 3 Мај – Меѓународниот Ден на слободата на медиумите, Претседателот на Република Северна Македонија, Стево Пендаровски ја упати следната порака:

Последни вести

Избор на авторот

Во Фокусот

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com